KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 14834051
nr 1483 4051
Grafiskt blad
"Heur Et Malheur" 30x24,5 cm, yttermått inklusive ram. Ca 49x36 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:23:28
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr